Soutěž v požárním sportu Klepačov.

Dne 22. června proběhlo na hřišti na Klepačově okrskové kolo soutěže v požárním sportu. Zúčastnilo se ho pět družstev mužů a dvě družstva žen ze Sborů dobrovolných hasičů blanenského okrsku. Trochu neobvyklý byl výsledek soutěže mužů, neboť na prvním místě skončila se shodnými výsledky dvě družstva, a to Těchov A a Těchov B. Obě družstva převzala z rukou starosty okrsku pana Jaroslava Daňka putovní pohár tradiční propůjčovaný vítězům této soutěže. Na druhém místě bylo družstvo Dolní Lhoty a třetí se umístili hasiči ze Spešova. V kategorii žen zvítězilo družstvo Těchova a druhá byla děvčata ze Spešova. Výsledky obou soutěží jsou důkazem dlouhodobé poctivé práce Sboru dobrovolných hasičů z Těchova a věříme, že i ve vyšších kolech soutěže budou stejně úspěšní.