Cesta plná nástrah nástrah nejen pro děti, ale i pro dospělé. To byl první ročník zábavného pochodu, který jsme pro Vás připravili.

Úvodem bych chtěl poděkovat všem, kteří se předem registrovali, ale také i těm, kteří vyplnili zpětnou vazbu. Moc jste nám pomohli v přípravách.

Vyfáborkovaná trasa o délce minimálně 6330 kroků (asi 5,3 km) naskytla dvanáct stanovišť. Různé druhy úkolů pro děti ale i pro jejich dospělé doprovody Vás určitě pobavili. Nejvíce lanové překážky a střelba z luku. Další úkoly byli poznávání věcí po sluchu, šifry, opičí dráha, házení a bramborová akce.

Cesta všechny úspěšné partyzány dovedla za hasičskou zbrojnici, kde jsme společně opekli špekáčky, odpočinuli a rozešli se do svých domovů.

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další rok!